Materiały

Fronty kuchenne do szafek

Fronty lakierowane

Fronty wykonane są z płyty MDF i pokryte lakierem z palety RAL-NCS. Każdy front ma wylakierowaną jedną powierzchnię oraz wszystkie krawędzie. Lewa strona frontu jest w kolorze białym (laminat). Istnieje możliwość wylakierowania lewej strony w macie lub na wysoki połysk. Standardowo fronty wykończone są frezem krawędziowym R2 (możliwość zamówienia frontów z uchwytem frezowanym).

Fronty akrylowe

Fronty w najwyższym połysku, wykonane w wysokiej jakości wyznaczają panujące obecnie trendy w meblarstwie. Do produkcji frontów akrylowych wykorzystuje się wysoko połyskowe płyty meblowe TOP AKRYL SCR, wykonane na bazie płyt MDF, które w wyniku wysoko zaawansowanego procesu technologicznego zostały pokryte matą akrylową o grubości 0,7 - 0,9 mm.

Fronty fornirowane

Fronty fornirowane – to elementy meblowe wykonane z płyty MDF lub wiórowej oklejonej fornirem (okleiną naturalną powstającą w procesie skrawania drewna) pozyskaną z różnych gatunków drzew rodzimych i egzotycznych. Fornir nadaje ciepły charakter oraz zachowuje naturalną strukturę drewna. Głównym przeznaczeniem są meble kuchenne, ale świetnie prezentują się również w salonach, przedpokojach czy łazienkach, zastosowanie może być dowolne. Największa zaletą frontów fornirowanych jest ich cena, znacznie niższa w porównaniu z frontami wykonanymi z litego drewna.

Fronty laminowane

Fronty wykonane z płyt laminowanych 18 mm są oklejane obrzeżem PCV/ABS w kolorze płyt lub dowolnym innym. Cechują się bogatą gamą kolorystyczną oraz różnorodnością struktur. Zaletą takich frontów jest wysoka trwałość powierzchni, która jest odporna na zarysowania, zabrudzenia oraz działanie czynników zewnętrznych.

Blaty kuchenne

Granit to lita skała magmowa. Jest najtrwalszym i najbardziej wytrzymałym kamieniem (materiałem) stosowanym w przemyśle kamieniarskim. Jest niezwykle odporny na ścieranie, pęknięcia, zarysowania oraz czynniki atmosferyczne Jego piekna kolorystyka i bogata struktura dodają niepowtarzalnego uroku.

Marmur to skała krystaliczna powstała z przeobrażenia wapieni. Występuje w ciepłej i intensywnej kolorystyce. Stosuje się go głównie wewnątrz budynków, wykonując z niego blaty łazienkowe, parapety oraz inne elementy wykończeniowe.

Kwarcogranit silestone składa się w 94% z naturalnego kwarcytu. Dzięki temu jest odporny na ścieranie i zarysowania, w niewielkim stopniu nasiąkliwy i odporny na wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Dodatkową zaletą Silestone jest osłona antybakteryjna wbudowana w całą jego strukturę. Materiał ten stworzony jest głównie do wykonywania blatów kuchennych.

Blaty kuchenne laminowane wykonane są na bazie płyty wiórowej. Do ich produkcji wykorzystuje się nowoczesną technologię postformingu. Dzięki niej powstały produkt łączy w sobie bogate wzornictwo, estetykę, łatwość montażu i konserwacji z trwałością i odpornością na działanie różnych czynników zewnętrznych.

Wykonujemy blaty z drewna litego różnych gatunków.

 Blat kamienny

 Blat laminowany

Blat drewniany

Kosze CARGO

Nasze kosze cargo, magic cornery, półki obrotowe to rozwiązanie dla osób chcących urządzić kuchnię w nowoczesny i przede wszystkim praktyczny sposób.

Oferujemy kosze o różnych rozmiarach, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojej kuchennej szafki. Tak szeroki wybór sprawia, że można je dopasować do każdego rodzaju mebli.

Wykorzystujemy materiały firm:

* Wszystkie użyte na niniejszej Stronie inne znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.